O mnie

                                                                 Między tekstami a dobrą formą

Ciało w ruchu – moje życie

Kiedy jako mała dziewczynka byłam zabierana przez rodziców na spacer do lasu, nie szłam, tylko skakałam i tańczyłam jak baletnica.
Rodzice zapisali mnie do Państwowego Ogniska Baletowego. Ta przygoda trwała osiem lat.

Na studiach prawniczych dopuściłam się  mezaliansu z fitnessem i z dyplomem magistra prawa rozpoczęłam przygodę jako instruktor, a następnie szkoleniowiec fitness.

Taniec słów, radość tworzenia – moja pasja

W liceum pochłonęło mnie pisanie książek i wierszy, zapach papieru i szelest kartek w bibliotece. Na studiach moje pierwsze publikacje pojawiły się w Kurierze Szczecińskim. Szczególnie pamiętam recenzję filmu Jakuba Kolskiego, „Jańcio Wodnik”.
Kiedyś, ktoś mi powiedział, że mam umiejętność trafnego ubierania myśli w słowa. Kocham ten stan, kiedy myszkuję w zakątkach wyobraźni w poszukiwaniu pachnących, kształtnych i smacznych romansów zwykłych-niezwykłych słów.
Pisanie, kreowanie cały czas wprowadza mnie w stan flow, który procentuje nowymi tekstami, publikacjami, projektami z zakresu copywritingu, marketingu i PR-u.

Inspirowanie ludzi – moja droga
Stanowiska menedżerskie, na których pracowałam to lata nauki, wyciągania wniosków i ciągłe doskonalenie budowania właściwych relacji.  Czuję się spełniona kiedy uczę się od innych i gdy dzielę się zdobytym doświadczeniem. Mam ponad 20-letni staż w branży fitness. Łączę profesję instruktora z wiedzą z zakresu marketingu i PR-u, ze szczególną pasją do copywritingu.

Nie obiecuję, że będzie lekko
Kiedy zaczynam nad czymś pracować, to działam tak, żeby osiągnąć najwyższy poziom. Wymagam dużo od siebie i innych – moich podopiecznych i zleceniodawców. Nie wszystkim to się podoba, a ja nie zawsze jestem grzeczną dziewczynką.
Pracuję z ludźmi, którzy w treningu pragną osiągać najwyższe cele, a w biznesie kierują się profesjonalizmem, autentycznością i działają z pasją.

Chcesz DOBREJ FORMY?
Pracuj ze mną nad dobrą formą – Twoich tekstów albo Twojego ciała. Pisz, dzwoń do mnie.
Nie zwlekaj!